KONST / Litografier / Färglitografi 13442289
nr 1344 2289
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 8/75, bladets mått, 55x71 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:23:46
100 kr
150 kr
200 kr